Alnatura Bio mus owocowy z pigwy i gruszki z bananem, 360 g
Bez klasycznego jabłka
10,99 zł
(30,53 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
-
-
-
-
Alnatura
Bioland mus jabłkowy
Tylko jabłka, nic więcej
8,99 zł(12,84 zł / kg) -
Alnatura
Bio mus jabłkowy z bananem
Do wszechstronnego zastosowania w kuchni
6,99 zł(19,42 zł / kg) -
Alnatura
Bio mus jabłkowy z morelą
100% owoców i przyjemności
7,99 zł(22,19 zł / kg) -
Alnatura
Bio mus owocowy z pigwy i gruszki z bananem
Bez klasycznego jabłka
10,99 zł(30,53 zł / kg) -
Właściwości i zalety
- Gruszka, pigwa i banan
- Jakość organiczna
- Uszlachetnia desery i nie tylko
Opis
Ekologiczny przecier owocowy Alnatura z pigwy i gruszki z bananem zachwyca różnorodnym smakiem. Przecier owocowy składa się wyłącznie z pigwy, gruszki i banana - nie zawiera klasycznego jabłka. Świetnie smakuje samodzielnie, jako deser, z puddingiem ryżowym i nie tylko.
| Nr art.: | MM-141740 |
|---|---|
| Zawartość: | 360 g |
| EAN: | 4104420251885 |
| Numer producenta: | 141740 |
| Marki: | Alnatura |
| Znak jakości: | Certyfikowany organiczny |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu kilku dni |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 255 / 61 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 12 g |
| w tym cukier | 10 g |
| substancje balastowe | 4,1 g |
| białko | 0,7 g |
| sól | 0,01 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Niemcy, www.alnatura.de |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Alnatura Bio mus owocowy z pigwy i gruszki z bananem
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.