Kelly's Riffels Bekon i syrop klonowy, 130 g
Karbowane chipsy ziemniaczane o smaku bekonu
16,99 zł
(130,69 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Wyprodukowane z austriackich ziemniaków
- Dymne i słodkawe
- Wegańska receptura
Opis
Chipsy Kelly’s Riffels o smaku bekonu i syropu klonowego to wyjątkowe połączenie słodko-słonych nut smakowych. Karbowana struktura sprawia, że są szczególnie chrupiące i dobrze zatrzymują intensywną przyprawę. Inspiracją dla tego wariantu jest popularne zestawienie smaków znane z kuchni amerykańskiej. Produkt idealnie sprawdzi się jako przekąska na spotkania towarzyskie lub wieczór filmowy. To propozycja dla osób, które lubią niebanalne i wyraziste smaki.
| Nr art.: | XFA-KEL-10002320 |
|---|---|
| Zawartość: | 130 g |
| EAN: | 9000159162377 |
| Numer producenta: | 10002320 |
| Marki: | Kelly's |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | nie zawiera barwników |
Składniki
ziemniaki, oleje roślinne (słonecznik, rzepak[1]), naturalne aromaty, cukier, sól, cebula w proszku, przyprawa, Zakwaszacz (kwas cytrynowy)
- w różnych gramaturach
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2181 / 521 kj / kcal |
| tłuszcz | 32 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 2,9 g |
| węglowodany | 49 g |
| w tym cukier | 4,1 g |
| substancje balastowe | 4,4 g |
| białko | 5,7 g |
| sól | 1,5 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Kelly Ges.m.b.H., Hermann-Gebauer-Straße 1, 1220, Wien, Austria, www.kellys.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Kelly's Riffels Bekon i syrop klonowy
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.